Philips Business Monitor 40B1U5601H/00 Philips 40 " IPS 3440 x 1440 pixels 21:9 4 ms 300 cd/m Black 100 Hz
- TootjadPhilips
- Mudel: 40B1U5601H/00
- Saadavus: 1
-
597€
Philips Business Monitor 40B1U5601H/00 Philips 40 " IPS 3440 x 1440 pixels 21:9 4 ms 300 cd/m² Black 100 Hz
| All | |
| Ekraan | 3440 x 1440 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 40 " |
| Ekraani heledus | 300 cd/m |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN (RJ-45) pordid | Yes |
| Gross depth (mm) | 1070.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross weight | 15.23 kg |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Integreeritud TV-tuuner | No |
| Kõrguse reguleerimine | Yes |
| Kuvasuhe | 21:9 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 100 Hz |
| Net weight | 14.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Paper/Pasteboard | 1000 g |
| Plastic (No PET) | 130 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Business Monitor |
| Producer product name | 40B1U5601H/00 |
| Reaktsiooniaeg | 4 ms |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Tare weight (kg) | 1.13 kg |
| Toote värv | Black |
| USB-C | Yes |
| USB-C toiteallikas | 100W |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100 mm |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips business monitor 40b1u5601h00 philips 40 ips 3440 x 1440 pixels 219 4 ms 300 cdm black 100 hz, 40b1u5601h00, philips, monitorid








