Philips | Coffee maker | EP5541/50 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully Automatic | 1500 W | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: EP5541/50
- Saadavus: 5
-
641€
Philips | Coffee maker | EP5541/50 | Pump pressure 15 bar | Built-in milk frother | Fully Automatic | 1500 W | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 372 mm |
| Gross height (mm) | 433 mm |
| Gross weight | 8.7 kg |
| Gross width (mm) | 246 mm |
| Kohvimasina tüüp | Fully Automatic |
| Kohviubade mahutavus | 275 g |
| Kõrgus | 37.2 cm |
| Laius | 24.6 cm |
| Mahutavus tassides | 2 tassi |
| Net weight | 8 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 22 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 690 g |
| Plastic (No PET) | 10 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Coffee maker |
| Producer product name | EP5541/50 |
| Pumba rõhk | 15 bar |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | Yes |
| Sügavus | 43.3 cm |
| Tare weight (kg) | 0.7 kg |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 1.8 L |
| Võimsus | 1500 W |
| Volume (m3) | 0.039624696 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips coffee maker ep554150 pump pressure 15 bar built-in milk frother fully automatic 1500 w black, ep554150, philips, kohvimasinad ja kohvi






