Philips | DST5040/80 | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 320 ml | Continuous steam 45 g/min | Steam boost performance 20
- TootjadPhilips
- Mudel: DST5040/80
- Saadavus: 5
-
60€
Philips | DST5040/80 | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 320 ml | Continuous steam 45 g/min | Steam boost performance 200 g/min
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 200 g/min |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 137.00 mm |
| Gross height (mm) | 167.00 mm |
| Gross weight | 1.494 kg |
| Gross width (mm) | 332.00 mm |
| Net weight | 1.282 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 227 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Pidev auruvoog | 45 g/min |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Plastic (No PET) | 12 g |
| Producer | Philips |
| Producer product name | DST5040/80 |
| Talla tüüp | SteamGlide Plus |
| Tare weight (kg) | 0.212 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 320 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 2600 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








