Philips | DST7011/20 | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 300 ml | Continuous steam 45 g/min | Steam boost performance 22
- TootjadPhilips
- Mudel: DST7011/20
- Saadavus: 5
-
58€
Philips | DST7011/20 | Steam Iron | 2600 W | Water tank capacity 300 ml | Continuous steam 45 g/min | Steam boost performance 220 g/min | Light Blue/Gray
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 220 g/min |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320.00 mm |
| Gross height (mm) | 165.00 mm |
| Gross weight | 2.08 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| Katlakivivastane süsteem | Yes |
| Net weight | 1.78 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 126 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Pidev auruvoog | 45 g/min |
| Pinge | 220-240 V |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product name | DST7011/20 |
| Talla tüüp | SteamGlide Plus |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Light Blue/Gray |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 300 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 2600 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





