Philips | DST7022/40 | Steam Iron | 2800 W | Water tank capacity 0.3 ml | Continuous steam 50 g/min | Steam boost performance 25
- TootjadPhilips
- Mudel: DST7022/40
- Saadavus: 4
-
74€
Philips | DST7022/40 | Steam Iron | 2800 W | Water tank capacity 0.3 ml | Continuous steam 50 g/min | Steam boost performance 250 g/min | Red/Black
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 250 g/min |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Energy saving mode |
| Gross depth (mm) | 332.00 mm |
| Gross height (mm) | 167.00 mm |
| Gross weight | 1.49 kg |
| Gross width (mm) | 137.00 mm |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| Net weight | 1.38 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 114 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Pidev auruvoog | 50 g/min |
| Pinge | 220-240 V |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Plastic (No PET) | 12 g |
| Producer | Philips |
| Producer product name | DST7022/40 |
| Talla tüüp | SteamGlide Plus |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Red/Black |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 0.3 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 2800 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





