Philips | DST7511/80 | Steam Iron | 3200 W | Water tank capacity 300 ml | Continuous steam 55 g/min | Steam boost performance 26
- TootjadPhilips
- Mudel: DST7511/80
- Saadavus: 5
-
85€
Philips | DST7511/80 | Steam Iron | 3200 W | Water tank capacity 300 ml | Continuous steam 55 g/min | Steam boost performance 260 g/min | Black
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 260 g/min |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 137.00 mm |
| Gross height (mm) | 167.00 mm |
| Gross weight | 2.03 kg |
| Gross width (mm) | 332.00 mm |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| Kuumenemisaeg | 2 min |
| Net weight | 1.82 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 114 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pidev auruvoog | 55 g/min |
| Pinge | 240 V |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product name | DST7511/80 |
| Talla tüüp | SteamGlide Elite |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 300 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 3200 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





