Philips | GC3925/30 | Steam Iron | 2500 W | Water tank capacity 300 ml | Continuous steam 45 g/min | Purple
- TootjadPhilips
- Mudel: GC3925/30
- Saadavus: 5
-
87€
Philips | GC3925/30 | Steam Iron | 2500 W | Water tank capacity 300 ml | Continuous steam 45 g/min | Purple
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 137.00 mm |
| Gross height (mm) | 167.00 mm |
| Gross weight | 1.72 kg |
| Gross width (mm) | 332.00 mm |
| Katlakivivastane süsteem | Yes |
| Net weight | 1.42 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 227 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Pidev auruvoog | 45 g/min |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product name | GC3925/30 |
| Talla tüüp | SteamGlide Plus |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Purple |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 300 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | No |
| Võimsus | 2500 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips gc392530 steam iron 2500 w water tank capacity 300 ml continuous steam 45 gmin purple, gc392530, philips, triikrauad









