Philips | Hair clipper | HC5610/15 Series 5000 | Cordless or corded | Number of length steps 28 | Black/Grey
- TootjadPhilips
- Mudel: HC5610/15
- Saadavus: 5
-
44€
Philips | Hair clipper | HC5610/15 Series 5000 | Cordless or corded | Number of length steps 28 | Black/Grey
| All | |
| Aku tühi indikaator | No |
| Akutehnoloogia | NiMH |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Ergonoomiline disain | Yes |
| Gross depth (mm) | 145 mm |
| Gross depth master carton | 290 mm |
| Gross height (mm) | 225 mm |
| Gross height master carton | 235 mm |
| Gross weight | 0.45 kg |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Gross width master carton | 145 mm |
| Iseterituvad roostevabast terasest terad | Yes |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 8 h |
| Lisade/kammide arv | 5 |
| Maksimaalne juuksepikkus | 28 mm |
| Minimaalne juuksepikkus | 0.5 mm |
| Net weight | 0.412 kg |
| Net weight master carton | 1.8 kg |
| Packing quantity | 4 pc(s) |
| Palette Qty | 696 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 38 g |
| Pestav | Yes |
| Pikkusasendite arv | 28 |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Hair clipper |
| Producer product name | HC5610/15 Series 5000 |
| Puhastushari | Yes |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.038 kg |
| Tare weight master carton | 0.168 kg |
| Tera materjal | Stainless steel |
| TI weight (kg) | 0.022 kg |
| Tööaeg (max) | 75 min |
| Toote värv | Black/Grey |
| Tüüp | Cordless or corded |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00228375 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips hair clipper hc561015 series 5000 cordless or corded number of length steps 28 blackgrey, hc561015, philips, juukseloikusmasinad








