Philips | Hair clipper | HC5650/15 | Cordless or corded | Number of length steps 28 | Grey
- TootjadPhilips
- Mudel: HC5650/15
- Saadavus: 5
-
61€
Philips | Hair clipper | HC5650/15 | Cordless or corded | Number of length steps 28 | Grey
| All | |
| Aku tühi indikaator | Yes |
| Akulaadimise indikaator | Yes |
| Akutehnoloogia | Lithium-Ion |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Washable |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross depth master carton | 485 mm |
| Gross height (mm) | 227 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Gross weight | 0.575 kg |
| Gross width (mm) | 193 mm |
| Gross width master carton | 280 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 1 h |
| LED-indikaatorid | Yes |
| Lisatallad | Yes |
| Maksimaalne juuksepikkus | 28 mm |
| Minimaalne juuksepikkus | 0.5 mm |
| Net weight | 0.44 kg |
| Net weight master carton | 4.038 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 282 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 137 g |
| Pikkusasendite arv | 28 |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Hair clipper |
| Producer product name | HC5650/15 |
| Puhastushari | Yes |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.137 kg |
| Tare weight master carton | 0.496 kg |
| Tera materjal | Stainless steel |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Tööaeg (max) | 90 min |
| Toote värv | Grey |
| Tüüp | Cordless or corded |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00306677 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips hair clipper hc565015 cordless or corded number of length steps 28 grey, hc565015, philips, juukseloikusmasinad















