Philips Hair Dryer BHD360/20 2100 W, Number of temperature settings 6, Ionic function, Diffuser nozzle, Black/Blue
- TootjadPhilips
- Mudel: BHD360/20
- Saadavus: 4
-
31€
Philips Hair Dryer BHD360/20 2100 W, Number of temperature settings 6, Ionic function, Diffuser nozzle, Black/Blue
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 300 mm |
| Brutokaal | 0.873 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 215 mm |
| Brutolaius (mm) | 90 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Hajuti otsik | Yes |
| Ioonfunktsioon | Yes |
| Jaheda õhu funktsioon | Yes |
| Kaabli pikkus | 1.8 m |
| Kiiruste arv | 6 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kokkupandav käepide | No |
| Koondusotsik | Yes |
| Maht (m3) | 0.005805 m |
| Netokaal | 0.612 kg |
| Otsikute arv | 3 |
| Paber/Papp | 261.00 g |
| Producer product family | Hair Dryer |
| Producer product name | BHD360/20 |
| Riputusaas | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soengukamm | No |
| Taara kaal (kg) | 0.26 kg |
| Temperatuuriseadete arv | 6 |
| Toote värv | Black/Blue |
| Tüüp | Hair dryer |
| Võimsus | 2100 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: philips hair dryer bhd36020 2100 w, number of temperature settings 6, ionic function, diffuser nozzle, blackblue, bhd36020, philips, foonid





