Philips | Home Projector NeoPix 160 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: NPX160/INT
- Saadavus: 5
-
220€
Philips | Home Projector NeoPix 160 | Full HD (1920x1080) | 250 ANSI lumens | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 147.00 mm |
| Gross weight | 2.15 kg |
| Gross width (mm) | 301.00 mm |
| HDMI-portide arv | 1 |
| Heledus | 250 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 1000:1 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 1.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 186 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 120.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Home projector |
| Producer product name | Home Projector NeoPix 160 |
| Tare weight (kg) | 0.92 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Tööaeg | 30000 h |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi connection | No |











