Philips IPL Hair Removal Device with SenseIQ | BRI977/00 Lumea 9900 Series | Bulb lifetime (flashes) 450.000 | Number of power l
- TootjadPhilips
- Mudel: BRI977/00
- Saadavus: 5
-
481€
Philips IPL Hair Removal Device with SenseIQ | BRI977/00 Lumea 9900 Series | Bulb lifetime (flashes) 450.000 | Number of power levels 5 | Rose
| All | |
| Bikiinipiirkonna protseduuriks kuluv aeg | 2 min |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 263.00 mm |
| Gross height (mm) | 113.00 mm |
| Gross weight | 1.78 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Märg ja kuiv | No |
| Näo protseduuriks kuluv aeg | 1 min |
| Net weight | 1.26 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 116.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Pinge | 10-240 V |
| Pirni eluaeg (välgatused) | 450.000 |
| Plastic (No PET) | 19 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | IPL Hair Removal Device with SenseIQ |
| Producer product name | BRI977/00 Lumea 9900 Series |
| Taaslaetav | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.52 kg |
| Tasku | Luxury bag |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Toiteallikas | Rechargeable battery |
| Toote värv | Rose |
| Tüüp | IPL Epilator |
| Type of battery | Accumulator |
| Võimsusastete arv | 5 |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips ipl hair removal device with senseiq bri97700 lumea 9900 series bulb lifetime flashes 450000 number of power l, bri97700, philips, epilaatorid








