Philips | Iron | DST3030/70 | Steam Iron | 2400 W | Water tank capacity 300 ml | Continuous steam 40 g/min | Steam boost perform
- TootjadPhilips
- Mudel: DST3030/70
- Saadavus: 5
-
43€
Philips | Iron | DST3030/70 | Steam Iron | 2400 W | Water tank capacity 300 ml | Continuous steam 40 g/min | Steam boost performance 180 g/min | Green
| All | |
| Aurujoa funktsioon | Yes |
| Aurujoa võimekus | 180 g/min |
| Automaatne väljalülitus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 320 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross weight | 1.513 kg |
| Gross width (mm) | 130 mm |
| Juhtme pikkus | 1.9 m |
| Katlakivivastane süsteem | Yes |
| Net weight | 1.213 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 260 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Pidev auruvoog | 40 g/min |
| Piserdusfunktsioon | Yes |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Iron |
| Producer product name | DST3030/70 |
| Talla tüüp | Ceramic |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Tilkumisvastane funktsioon | Yes |
| Toote värv | Green |
| Tüüp | Steam Iron |
| Veeanuma mahutavus | 300 ml |
| Vertikaalse auru funktsioon | Yes |
| Võimsus | 2400 W |
| Volume (m3) | 0.006656 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips iron dst303070 steam iron 2400 w water tank capacity 300 ml continuous steam 40 gmin steam boost perform, dst303070, philips, triikrauad








