Philips NeoPix 140 NPX140 | HD | 150 ANSI lumens | White | Wi-Fi
- TootjadPhilips
- Mudel: NPX140/INT
- Saadavus: 5
-
116€
Philips NeoPix 140 NPX140 | HD | 150 ANSI lumens | White | Wi-Fi
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 153.00 mm |
| Gross height (mm) | 192.00 mm |
| Gross weight | 0.75 kg |
| Gross width (mm) | 171.00 mm |
| Heledus | 150 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 1000:1 |
| Kuvasuhe | 16:9 |
| Maksimaalne resolutsioon | HD |
| Net weight | 0.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 172 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | LCD Projector |
| Producer product name | NeoPix 140 NPX140 |
| Projektori loomulik resolutsioon | 1280 x 720 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.075:1 |
| Tare weight (kg) | 0.25 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toite tüüp | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Tööaeg | 30000 h |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi connection | Yes (integrated) |
Sildid: philips neopix 140 npx140 hd 150 ansi lumens white wi-fi, npx140int, philips, projektorid

