Philips OLED+ 4K Ambilight TV | 77OLED910/12 | 77 | Smart TV | Google TV | UHD
- TootjadPhilips
- Mudel: 77OLED910/12
- Saadavus: 3
-
3 427€
Philips OLED+ 4K Ambilight TV | 77OLED910/12 | 77 | Smart TV | Google TV | UHD
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ekraan | 3840 x 2160 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 77 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 194 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 200.00 mm |
| Gross height (mm) | 1200.00 mm |
| Gross weight | 43.60 kg |
| Gross width (mm) | 1950.00 mm |
| HD tüüp | UHD |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 171.2 x 104.2 x 31 cm |
| Net weight | 34.62 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 7140.00 g |
| Plastic (No PET) | 1840.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | OLED+ 4K Ambilight TV |
| Producer product name | 77OLED910/12 |
| Tare weight (kg) | 8.98 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.47 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |






