Philips ProPix 850 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White
- TootjadPhilips
- Mudel: PRX850/INT
- Saadavus: 1
-
711€
Philips ProPix 850 | Full HD (1920x1080) | 4000 ANSI lumens | White
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 170.00 mm |
| Gross height (mm) | 297.00 mm |
| Gross weight | 4.10 kg |
| Gross width (mm) | 410.00 mm |
| HDMI-portide arv | 2 |
| Heledus | 4000 ANSI lm |
| Kontrastisuhe | 1600:1 |
| Kuvasuhe | 16:10 |
| Maksimaalne resolutsioon | Full HD (1920x1080) |
| Net weight | 2.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 42 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Business Projector |
| Producer product name | ProPix 850 |
| Projitseerimiskauguse suhe | 1.49:1 |
| Tare weight (kg) | 1.60 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |
| Wi-Fi connection | No |
Sildid: philips propix 850 full hd 1920x1080 4000 ansi lumens white, prx850int, philips, projektorid

