Philips | Shaver | QP2834/23 OneBlade 360 | Cordless | Wet & Dry | Lime green/Charcoal grey
- TootjadPhilips
- Mudel: QP2834/23
- Saadavus: 5
-
51€
Philips | Shaver | QP2834/23 OneBlade 360 | Cordless | Wet & Dry | Lime green/Charcoal grey
| All | |
| Aku tühi indikaator | No |
| Akutehnoloogia | Li-Ion |
| Baasjaam | No |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 200 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Juhtmevaba | Yes |
| Laadimisaeg | 4 h |
| Maksimaalne juuksepikkus | N/A mm |
| Märg ja kuiv | Yes |
| Minimaalne juuksepikkus | N/A mm |
| Net weight | 0.23 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 24 g |
| Pestav | Yes |
| Plastic (No PET) | 6 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Shaver |
| Producer product name | QP2834/23 OneBlade 360 |
| Raseerimise süsteem | Contour tracking technology, Double protection system, 360-degree angle blade |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Tööaeg (max) | 60 min |
| Toote värv | Lime green/Charcoal grey |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.0011 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







