Philips Table Grill | HD6212/90 | 2400 W | Black/Stainless Steel
- TootjadPhilips
- Mudel: HD6212/90
- Saadavus: 2
-
103€
Philips Table Grill | HD6212/90 | 2400 W | Black/Stainless Steel
| All | |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Eemaldatav tilkumisalus | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 268 mm |
| Gross height (mm) | 417 mm |
| Gross weight | 8.189 kg |
| Gross width (mm) | 526 mm |
| Juhtmehoidik | Yes |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Märgutuli | Yes |
| Net weight | 6.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1714 g |
| Plastic (No PET) | 25 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Table Grill |
| Producer product name | HD6212/90 |
| Sisse/välja lüliti | No |
| Tare weight (kg) | 1.739 kg |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangle |
| Toote värv | Black/Stainless Steel |
| Võimsus | 2400 W |
| Volume (m3) | 0.058783656 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips table grill hd621290 2400 w blackstainless steel, hd621290, philips, grillid



