Philips 2K Full HD TV | 43PFS5500/12 | 43 | FHD | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: 43PFS5500/12
- Saadavus: 5
-
227€
Philips 2K Full HD TV | 43PFS5500/12 | 43 | FHD | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connectivity | HDMI, USB |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 43 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 108 cm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 133.00 mm |
| Gross height (mm) | 650.00 mm |
| Gross weight | 8.83 kg |
| Gross width (mm) | 1045.00 mm |
| HD tüüp | FHD |
| Mõõdud koos alusega | 95.6 x 58.4 x 21.8 cm |
| Net weight | 6.21 kg |
| Nutiteleri funktsioon | No |
| Palette Qty | 27 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2000.00 g |
| Plastic (No PET) | 620.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | 2K Full HD TV |
| Producer product name | 43PFS5500/12 |
| Tare weight (kg) | 2.62 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |






