Philips | Daily Collection Coffee maker | HD7432/20 | Drip | 750 W | Black
- TootjadPhilips
- Mudel: HD7432/20
- Saadavus: 5
-
38€
Philips | Daily Collection Coffee maker | HD7432/20 | Drip | 750 W | Black
| All | |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiasäästurežiim | Auto shut-off after 30 min. for energy saving and safety |
| Gross depth (mm) | 198.00 mm |
| Gross height (mm) | 290.00 mm |
| Gross weight | 2.69 kg |
| Gross width (mm) | 218.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kaal | 1.42 kg |
| Kohvi masinasse panemine | Grounded coffee |
| Kohvimasina tüüp | Drip |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 27 cm |
| Laius | 21 cm |
| Mahutavus tassides | 2-7 tassi |
| Materjal | Plastic |
| Muud funktsioonid | Drip stop Brewing time for a jug: 10 Removable filter holder |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 138 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 690.00 g |
| Producer | Philips |
| Producer product family | Daily Collection Coffee maker |
| Producer product name | HD7432/20 |
| Reguleeritav kohvikangus | No |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Sügavus | 17.2 cm |
| Tare weight (kg) | 0.69 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Glass jug |
| Tassisoojendaja | No |
| Toote värv | Black |
| Veemahuti suurus | 0.6 L |
| Võimsus | 750 W |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips daily collection coffee maker hd743220 drip 750 w black, hd743220, philips, kohvimasinad ja kohvi





