Philips | HD7459/20 | Drip | 1000 W | Stainless steel/Black
- TootjadPhilips
- Mudel: HD7459/20
- Saadavus: 2
-
59€
Philips | HD7459/20 | Drip | 1000 W | Stainless steel/Black
| All | |
| Automaatne lupjumisvastane süsteem | No |
| Embeeded battery | No |
| Energiasäästurežiim | Yes |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 2.584 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kaal | 1.42 kg |
| Kohvi masinasse panemine | Grounded coffee |
| Kohvimasina tüüp | Drip |
| Kontrolli tüüp | Mechanical |
| Kõrgus | 32 cm |
| Laius | 21 cm |
| Mahutavus tassides | 15 tassi |
| Materjal | Stainless steel/Plastic |
| Muud funktsioonid | The programmable timer. Drip stop. LCD display. Brewing time for a jug: 10 min. |
| Net weight | 2.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 36 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 584.00 g |
| Päritoluriik | China |
| Producer | Philips |
| Producer product name | HD7459/20 |
| Reguleeritav kohvikangus | Yes |
| Sisseehitatud piimavahustaja | No |
| Sügavus | 24 cm |
| Tare weight (kg) | 0.584 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | Glass jug |
| Tassisoojendaja | No |
| Toote värv | Stainless steel/Black |
| Veemahuti suurus | 1.2 L |
| Võimsus | 1000 W |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: philips hd745920 drip 1000 w stainless steelblack, hd745920, philips, kohvimasinad ja kohvi

