Adler Turntable | AD 1914 | USB port
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 455.00 mm |
| Gross weight | 4.66 kg |
| Gross width (mm) | 427.00 mm |
| Muud funktsioonid | Three-speed playback - plays records at 33 1/3, 45, and 75 RPM, allowing you to enjoy your entire vinyl collection Built-in stereo speakers - 2 x 0.8 W power ensures clear and enjoyable sound High-quality ceramic cartridge - ensures precise sound reproduc |
| Net weight | 3.84 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 796.00 g |
| Plastic (No PET) | 21.00 g |
| Producer | Adler |
| Producer product family | Turntable |
| Producer product name | AD 1914 |
| Tare weight (kg) | 0.82 kg |
| USB-port | Yes |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: adler turntable ad 1914 usb port, ad 1914e, adler, plaadimangijad









