Muse Hifi Turntable | MT-109 BTOW | Bluetooth Out
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 486.00 mm |
| Gross height (mm) | 443.00 mm |
| Gross weight | 5.65 kg |
| Gross width (mm) | 206.00 mm |
| Materjal | Aluminum plate with rubber |
| Net weight | 4.63 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 19 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 816.00 g |
| Plastic (No PET) | 204.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Hifi Turntable |
| Producer product name | MT-109 BTOW |
| Tare weight (kg) | 1.02 kg |
| Tüüp | Bluetooth Out |
| USB-port | No |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse hifi turntable mt-109 btow bluetooth out, mt-109 btow, muse, plaadimangijad





