Polti Steam cleaner PTEU0280 Vaporetto Pro 95_Turbo Flexi Power 1100 W Steam pressure 5 bar Water tank capacity 1.3 L Black/Gree
- TootjadPolti
- Mudel: PTEU0280
- Saadavus: 3
-
442€
Polti Steam cleaner PTEU0280 Vaporetto Pro 95_Turbo Flexi Power 1100 W Steam pressure 5 bar Water tank capacity 1.3 L Black/Green
| All | |
| Aknapesu otsak | Yes |
| Auru rõhk | 5 bar |
| Brutokaal | 9.35 kg |
| Embeeded battery | No |
| Eriotsik | Vaporflexi brush |
| Funktsioonid | Turbo Steam Function. Adjustable steam output up to 120 g/min. |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 585 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross width (mm) | 387 mm |
| Juhtmevaba | No |
| Muud funktsioonid | Pressurised boiler with unlimited autonomy. Steam ready indicator light. |
| Netokaal | 5.15 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 21 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4200.00 g |
| Producer product family | Steam cleaner |
| Producer product name | PTEU0280 Vaporetto Pro 95_Turbo Flexi |
| Puhastushari | Yes |
| Reguleeritav aur | Yes, up to 120 g/min |
| Seadme tüüp | Steam cleaner |
| Soojenemisaeg | 360 s |
| Taara kaal (kg) | 4.20 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 14 Accessories included: hard floor brush, carpet accessory, small brass bristle brush, window cleaning brush, small brush, steam concentrator + brush, 3 small coloured brushes with nylon bristles, steam lance, 2 floor cloths, 2 sockettes, 2 vials of Kals |
| Toiteallikas | Mains operated |
| Toote värv | Black/Green |
| Veemahuti suurus | 1.3 L |
| Võimsus | 1100 W |
| Volume (m3) | 0.0815022 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: polti steam cleaner pteu0280 vaporetto pro 95turbo flexi power 1100 w steam pressure 5 bar water tank capacity 13 l blackgree, pteu0280, polti, aurutusseadmed








