Polti | Steam cleaner | PTEU0313 Vaporetto Pro 100 Eco Power | Power 1900 W | Steam pressure 5.5 bar | Water tank capacity 2 L |
- TootjadPolti
- Mudel: PTEU0313
- Saadavus: 5
-
446€
Polti | Steam cleaner | PTEU0313 Vaporetto Pro 100 Eco Power | Power 1900 W | Steam pressure 5.5 bar | Water tank capacity 2 L | White/Blue
| All | |
| Auru rõhk | 5.5 bar |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | ECO function for reduced consumption Kills 99.99% of viruses, germs and bacteria |
| Gross depth (mm) | 590.00 mm |
| Gross height (mm) | 360.00 mm |
| Gross weight | 9.60 kg |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Kõrgus | 30.5 cm |
| Laius | 44.5 cm |
| Muud funktsioonid | Steam flow adjustment up to 140 g/min |
| Net weight | 5.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 18 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3990.00 g |
| Plastic (No PET) | 210.00 g |
| Producer | Polti |
| Producer product family | Steam cleaner |
| Producer product name | PTEU0313 Vaporetto Pro 100 Eco Power |
| Seadme tüüp | Steam cleaner |
| Sügavus | 31 cm |
| Tare weight (kg) | 4.20 kg |
| Tööraadius | 8 m |
| Toote värv | White/Blue |
| Valmisoleku aeg | 6 min |
| Veemahuti suurus | 2 L |
| Võimsus | 1900 W |
| Volume (m3) | 0.08 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: polti steam cleaner pteu0313 vaporetto pro 100 eco power power 1900 w steam pressure 55 bar water tank capacity 2 l, pteu0313, polti, aurutusseadmed






