Polti Vacuum steam mop with portable steam cleaner PTEU0299 Vaporetto 3 Clean_Blue Power 1800 W, Water tank capacity 0.5 L, Whit
- TootjadPolti
- Mudel: PTEU0299
- Saadavus: 5
-
202€
Polti Vacuum steam mop with portable steam cleaner PTEU0299 Vaporetto 3 Clean_Blue Power 1800 W, Water tank capacity 0.5 L, White/Blue
| All | |
| Auru rõhk | Not Applicable bar |
| Auruvalmiduse märgutuli | Yes |
| Bruto Sügavus (mm) | 695.00 mm |
| Brutokaal | 7.80 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 225.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 310.00 mm |
| Eritunnused | Cyclonic vacuum system. Portable steam cleaner. Eliminate 99.9% of viruses, bacteria and germs. Limescale filter |
| Garantii | 24 month(s) |
| Juhtmevaba | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.05 m |
| Netokaal | 5.35 kg |
| Paber/Papp | 2450.00 g |
| Producer product family | Vacuum steam mop with portable steam cleaner |
| Producer product name | PTEU0299 Vaporetto 3 Clean_Blue |
| Puhastatavad pinnad | Ideal for all surfaces |
| Reguleeritav aur | Yes |
| Seadme tüüp | Steam mop and handheld steam cleaner |
| Sisseehitatud aku | No |
| Soojenemisaeg | 30 s |
| Taara kaal (kg) | 2.45 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | 3 x Floor cloths 2x Sockettes Flexible steam hose Steam lance Window cleaner frame Round brush with brass bristles 3 x Round brushes with nylon bristles Grout accessory Upholstery accessory |
| Toiteallikas | Mains operated |
| Tööraadius | 7.5 m |
| Toote värv | White/Blue |
| Veemahuti suurus | 0.5 L |
| Võimsus | 1800 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: polti vacuum steam mop with portable steam cleaner pteu0299 vaporetto 3 cleanblue power 1800 w, water tank capacity 05 l, whit, pteu0299, polti, aurutusseadmed





