Powershred | 60Cs | Black | 22 L | Credit cards shredding | 75 dB | Paper handling standard/output 10 sheets per pass | Cross-Cu
- TootjadFellowes
- Mudel: 4606101
- Saadavus: 2
-
157€
Powershred | 60Cs | Black | 22 L | Credit cards shredding | 75 dB | Paper handling standard/output 10 sheets per pass | Cross-Cut Shredder | Warranty 24 month(s)
| All | |
| CD-de purustamine | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 425.00 mm |
| Gross depth master carton | 585 mm |
| Gross height (mm) | 420 mm |
| Gross height master carton | 450 mm |
| Gross weight | 6.65 kg |
| Gross width (mm) | 285.00 mm |
| Gross width master carton | 440 mm |
| Korvi suurus | 22 L |
| Krediitkaartide purustamine | Yes |
| Mõõdud (l x s x k) | 40.80 x 23.34 x 37.15 " |
| Müratase | 75 dB |
| Net weight | 5.65 kg |
| Net weight master carton | 13.3 kg |
| Paberi purustamine | 10 sheets per pass |
| Paberikäsitsus, standardne/väljastus | 10 sheets per pass |
| Packing quantity | 2 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 910 g |
| Plastic (No PET) | 90 g |
| Producer | Fellowes |
| Producer product family | Powershred |
| Producer product name | 60Cs |
| Shredder type | Cross-Cut Shredder |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Tare weight master carton | 1.969 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.0508725 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: powershred 60cs black 22 l credit cards shredding 75 db paper handling standardoutput 10 sheets per pass cross-cu, 4606101, fellowes, paberipurustajad







