Premium Glossy Photo Paper | 255 g/m | 100 x 150 mm | 10x15 | Premium Glossy Photo Paper
- TootjadEpson
- Mudel: C13S042167
- Saadavus: 1
-
21€
Premium Glossy Photo Paper | 255 g/m² | 100 x 150 mm | 10x15 | Premium Glossy Photo Paper
| All | |
| Density | 255 g/m |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 107 mm |
| Gross depth master carton | 225 mm |
| Gross height (mm) | 160 mm |
| Gross height master carton | 185 mm |
| Gross weight | 0.392 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross width master carton | 165 mm |
| Kõrgus | 15 cm |
| Laius | 10 cm |
| Lehtede arv pakis | 80 |
| Meediumi suurus (1 slaid) | 100 x 150 mm |
| Mõõdud (l x s x k) | 156 x 107 x 15 mm |
| Muud funktsioonid | 80 sheets |
| Net weight | 0.389 kg |
| Net weight master carton | 3.92 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 2500 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| Prindikandja kaal | 255 g/m |
| Producer | Epson |
| Producer product name | Premium Glossy Photo Paper |
| Suurus | 10x15 |
| Tare weight (kg) | 0.003 kg |
| Tare weight master carton | 0.069 kg |
| Toote värv | White |
| Tüüp | Premium Glossy Photo Paper |
| Viimistlus | Gloss |
| Volume (m3) | 0.0005136 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: premium glossy photo paper 255 gm 100 x 150 mm 10x15 premium glossy photo paper, c13s042167, epson, paber



