Brother TD-2125NWB | Mono | Thermal | Label Printer | Wi-Fi
- TootjadBrother
- Mudel: TD2125NWBXX1
- Saadavus: 1
-
268€
Brother TD-2125NWB | Mono | Thermal | Label Printer | Wi-Fi
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | No |
| Gross depth (mm) | 283.00 mm |
| Gross height (mm) | 226.00 mm |
| Gross weight | 2.64 kg |
| Gross width (mm) | 181.00 mm |
| Liides | USB, Wired network (10/100BASE-TX), Wirelesss network (IEEE802.11b/g/n 2.4 GHz Wireless Direct IEEE802.11g/n 2.4 GHz) |
| Net weight | 1.34 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 149 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Prindi resolutsioon (must, tavakvaliteet) | 203 DPI |
| Printimine | Mono |
| Printimiskiirus | 152 mm/sec |
| Printimistehnoloogia | Thermal |
| Producer | Brother |
| Producer product name | TD-2125NWB |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote tüüp | Label Printer |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: brother td-2125nwb mono thermal label printer wi-fi, td2125nwbxx1, brother, printerid










