Epson L1270 | Colour | Inkjet | Wi-Fi | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 445.00 mm |
| Gross height (mm) | 247.00 mm |
| Gross weight | 4.67 kg |
| Gross width (mm) | 420.00 mm |
| Net weight | 2.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 32 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1400.00 g |
| Plastic (No PET) | 370.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Epson |
| Producer product family | |
| Producer product name | L1270 |
| Tare weight (kg) | 1.77 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.05 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |





