PT-E920BT | Brother Monochrome | Thermal transfer | Label Printer | Black
- TootjadBrother
- Mudel: PTE920BTZ1
- Saadavus: 3
-
362€
PT-E920BT | Brother Monochrome | Thermal transfer | Label Printer | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 128.00 mm |
| Gross height (mm) | 244.00 mm |
| Gross weight | 1.81 kg |
| Gross width (mm) | 212.00 mm |
| Net weight | 1.17 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 130 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 512.00 g |
| Plastic (No PET) | 128.00 g |
| Printimine | Monochrome |
| Printimistehnoloogia | Thermal transfer |
| Producer | Brother |
| Producer product family | Mobile Label Printer for 36 mm Wide Tape |
| Producer product name | PT-E920BT |
| Tare weight (kg) | 0.64 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote tüüp | Label Printer |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |













