SALE OUT. Canon Multifunctional printer | PIXMA TS7650i | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | White | DAMAGED PACKAGING, MARKS ON PRI
- TootjadCanon
- Mudel: 6256C006SO
- Saadavus: 1
-
88€
SALE OUT. Canon Multifunctional printer | PIXMA TS7650i | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi | White | DAMAGED PACKAGING, MARKS ON PRINTER SIDE
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | No |
| Gross depth (mm) | 276.00 mm |
| Gross height (mm) | 374.00 mm |
| Gross weight | 8.04 kg |
| Gross width (mm) | 563.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Net weight | 6.30 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 40.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Plastic (No PET) | 240.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Canon |
| Producer product family | Multifunctional printer |
| Producer product name | PIXMA TS7650i |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, MARKS ON PRINTER SIDE |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 1.74 kg |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.06 m |
| Warranty | 22 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: sale out canon multifunctional printer pixma ts7650i inkjet colour a4 wi-fi white damaged packaging, marks on pri, 6256c006so, canon, printerid, arvutite lisaseadmed ja tarvikud






