Epson Ecotank L11050 printer Epson
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 508.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross weight | 7.30 kg |
| Gross width (mm) | 368.00 mm |
| Net weight | 6.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: epson ecotank l11050 printer epson, c11ck39402, epson, multifunktsionaalsed printerid



