Epson Flexible technical printer | SureColor SC-T5405 | Inkjet | Colour | Wireless Multifunction Color Printer | A0 | Wi-Fi | Li
- TootjadEpson
- Mudel: C11CJ56301A0
- Saadavus: 1
-
2 377€
Epson Flexible technical printer | SureColor SC-T5405 | Inkjet | Colour | Wireless Multifunction Color Printer | A0 | Wi-Fi | Light Grey
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | No |
| Funktsioonid | |
| Gross depth (mm) | 815 mm |
| Gross height (mm) | 1110 mm |
| Gross weight | 112.2 kg |
| Gross width (mm) | 1490 mm |
| Kopeerimine | No |
| Liides | USB 3.0, Gigabit ethernet interface, Wireless LAN, Wi-Fi direct |
| Maksimaalne printimissuurus | A0 |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 2400 DPI |
| Net weight | 102.2 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Plastic (No PET) | 5000.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Black, Blue, Yellow, Purple |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Flexible technical printer |
| Producer product name | SureColor SC-T5405 |
| Tare weight (kg) | 10.00 kg |
| Toote tüüp | Wireless Multifunction Color Printer |
| Toote värv | Light Grey |
| Volume (m3) | 1.3479285 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wooden | 2.00 g |
Sildid: epson flexible technical printer surecolor sc-t5405 inkjet colour wireless multifunction color printer a0 wi-fi li, c11cj56301a0, epson, multifunktsionaalsed printerid






