Epson Inkjet Maintenance T671 Maintenance Box
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 145.00 mm |
| Gross height (mm) | 85.00 mm |
| Gross weight | 0.185 kg |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Net weight | 0.18 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1558 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Inkjet Maintenance |
| Producer product name | T671 Maintenance Box |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson inkjet maintenance t671 maintenance box, c13t671000, epson, multifunktsionaalsed printerid

