Epson Multifunctional Printer | WorkForce Pro WF-C5890DWF | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi
- TootjadEpson
- Mudel: C11CK23401
- Saadavus: 5
-
798€
Epson Multifunctional Printer | WorkForce Pro WF-C5890DWF | Inkjet | Colour | A4 | Wi-Fi
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | Yes |
| Funktsioonid | Print, Scan, Copy, Fax |
| Gross depth (mm) | 550 mm |
| Gross height (mm) | 490 mm |
| Gross weight | 23 kg |
| Gross width (mm) | 535 mm |
| Kopeerimine | 1 - 999 pages |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, must-valge, A4) | 22 cpm |
| Liides | Wireless LAN IEEE 802.11b/g/n, Wi-Fi Direct, Hi-Speed USB - compatible with USB 2.0 specification, Ethernet Interface (1000 Base-T/ 100-Base TX/ 10-Base-T), USB 2.0-A (2x) |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne skaneerimise resolutsioon | 4800x1200 DPI |
| Meediumi tüüp | Plain Paper, Recycled Paper, Colour Paper, Letterhead, Glossy Photo Paper |
| Net weight | 18.70 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3800 g |
| PET | 114.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 35 ipm |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 25 ipm |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Multifunctional Printer |
| Producer product name | WorkForce Pro WF-C5890DWF |
| Skaneerimine | Colour |
| Standardne sisestusvõimsus | 250 lehti |
| Standardne väljundvõimsus | 150 lehti |
| Tare weight (kg) | 4.3 kg |
| Volume (m3) | 0.1441825 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wooden | 1413.00 g |
Sildid: epson multifunctional printer workforce pro wf-c5890dwf inkjet colour a4 wi-fi, c11ck23401, epson, multifunktsionaalsed printerid














