Epson Professional Photo Printer SureColor SC-P700 Inkjet Colour Inkjet Multifunctional Printer A3+ Wi-Fi Black
- TootjadEpson
- Mudel: C11CH38402
- Saadavus: 2
-
795€
Epson Professional Photo Printer SureColor SC-P700 Inkjet Colour Inkjet Multifunctional Printer A3+ Wi-Fi Black
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| DVD/CD printimine | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | No |
| Funktsioonid | |
| Gross depth (mm) | 645 mm |
| Gross height (mm) | 340.00 mm |
| Gross weight | 17.2 kg |
| Gross width (mm) | 480 mm |
| Kopeerimine | No |
| Liides | USB 3.0, Ethernet interface (100 Base-TX / 10 Base-T), Wireless LAN WiFi 5, Wireless LAN b/g/n (2.4GHz), Wireless LAN a/n (5GHz), Wi-Fi direct |
| Maksimaalne printimissuurus | A3+ |
| Maksimaalne resolutsioon | 5760 x 1440 DPI |
| Net weight | 16 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| PET | 114.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Printimisvärvid | Photo black, Matte black, Blue, Light blue, Yellow, Bright purple, Light purple, Violet, Gray, Light Gray |
| Producer product family | Professional Photo Printer |
| Producer product name | SureColor SC-P700 |
| Standardne sisestusvõimsus | 120 lehti |
| Standardsete paberisalvede arv | 2 |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Toote tüüp | Inkjet Multifunctional Printer |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.105264 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
| Wooden | 2.00 g |
Sildid: epson professional photo printer surecolor sc-p700 inkjet colour inkjet multifunctional printer a3 wi-fi black, c11ch38402, epson, multifunktsionaalsed printerid





















