Epson SureColor SC-T5700D | Epson
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 499.00 mm |
| Gross height (mm) | 975.00 mm |
| Gross weight | 141.00 kg |
| Gross width (mm) | 1645.00 mm |
| Net weight | 136.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Producer | Epson |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Volume (m3) | 0.80 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: epson surecolor sc-t5700d epson, c11ch81301a0, epson, multifunktsionaalsed printerid







