Epson WorkForce Pro EM-C8100RDWF | Inkjet | Colour | A3+ | Wi-Fi
- TootjadEpson
- Mudel: C11CL31401
- Saadavus: 8
-
1 538€
Epson WorkForce Pro EM-C8100RDWF | Inkjet | Colour | A3+ | Wi-Fi
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Faksimine | Yes |
| Gross depth (mm) | 650.00 mm |
| Gross height (mm) | 641.00 mm |
| Gross weight | 63.40 kg |
| Gross width (mm) | 621.00 mm |
| Maksimaalne printimissuurus | A3+ |
| Net weight | 60.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2400.00 g |
| Plastic (No PET) | 600.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Epson |
| Producer product name | WorkForce Pro EM-C8100RDWF |
| Skaneerimine | Colour |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| Volume (m3) | 0.26 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: epson workforce pro em-c8100rdwf inkjet colour a3 wi-fi, c11cl31401, epson, multifunktsionaalsed printerid














