Lexmark | Colour Laser Printer | CS730de | Laser | Colour | Printer | White
- TootjadLexmark
- Mudel: 47C9020
- Saadavus: 2
-
804€
Lexmark | Colour Laser Printer | CS730de | Laser | Colour | Printer | White
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 720.00 mm |
| Gross height (mm) | 565.00 mm |
| Gross weight | 42.20 kg |
| Gross width (mm) | 630.00 mm |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Net weight | 38.20 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer | Lexmark |
| Producer product family | Colour Laser Printer |
| Producer product name | CS730de |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote tüüp | Printer |
| Toote värv | White |
| Volume (m3) | 0.26 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







