Lexmark | Multifunction Colour Laser printer | CX735adse | Laser | Colour | Multifunction | A4
- TootjadLexmark
- Mudel: 47C9620
- Saadavus: 1
-
2 763€
Lexmark | Multifunction Colour Laser printer | CX735adse | Laser | Colour | Multifunction | A4
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Faksimine | Yes |
| Funktsioonid | Printing, Copying, Faxing, Scanning, Network Scanning |
| Gross depth (mm) | 838.00 mm |
| Gross height (mm) | 735.00 mm |
| Gross weight | 53 kg |
| Gross width (mm) | 700.00 mm |
| Kopeerimine | Colour |
| Kopeerimiskiirus (tavakvaliteet, must-valge, A4) | 50 cpm |
| Liides | Gigabit Ethernet (10/100/1000), Front USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified port (Type A), Rear Hi-Speed USB port (compatible with USB 2.0 specification, type A), USB 2.0 Specification Hi-Speed Certified (Type B), One Internal Card Slot |
| Maksimaalne printimissuurus | A4 |
| Maksimaalne resolutsioon | 1200 x 1200 DPI |
| Maksimaalne skaneerimise resolutsioon | 600 x 600 DPI |
| Meediumi tüüp | Vinyl Labels, Banner Paper, Paper Labels, Card Stock, Plain Paper, Envelopes, Refer to the Paper & Specialty Media Guide |
| Net weight | 39.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 12000 g |
| Plastic (No PET) | 1500 g |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 50 ipm |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer | Lexmark |
| Producer product family | Multifunction Colour Laser printer |
| Producer product name | CX735adse |
| Skaneerimine | Colour |
| Standardne sisestusvõimsus | 500 lehti |
| Standardne väljundvõimsus | 300 lehti |
| Tare weight (kg) | 13.5 kg |
| Toote tüüp | Multifunction |
| Volume (m3) | 0.43 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |











