SALE OUT. Brother HL-L9430CDN Professional colour laser printer | SALE OUT. Brother | HL-L9430CDN | Laser | Colour | Color Laser
- TootjadBrother
- Mudel: HLL9430CDNRE1SO
- Saadavus: 1
-
408€
SALE OUT. Brother HL-L9430CDN Professional colour laser printer | SALE OUT. Brother | HL-L9430CDN | Laser | Colour | Color Laser Printer | Wi-Fi | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | Yes |
| Ekraani diagonaal | 8.76 cm |
| Ekraani tüüp | LCD |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Gross depth (mm) | 628 mm |
| Gross height (mm) | 633 mm |
| Gross weight | 34.05 kg |
| Gross width (mm) | 557.00 mm |
| Liides | USB, Wired (GigE) connectivity and Wi-Fi DirectTM (optional 2.4/5GHz Wi-Fi module) |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Muud funktsioonid | Integrated NFC reader |
| Net weight | 28.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 5000.00 g |
| Plastic (No PET) | 250.00 g |
| Prindi resolutsioon (must, tavakvaliteet) | 2400 x 600 DPI |
| Printimine | Colour |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) must-valge | 40 ipm |
| Printimiskiirus (ISO/IEC 24734) värviline | 40 ipm |
| Printimistehnoloogia | Laser |
| Producer | Brother |
| Producer product name | HL-L9430CDN |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| SALE OUT. | y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 5.25 kg |
| Toote tüüp | Color Laser Printer |
| Volume (m3) | 0.221420868 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |



