Brother PT-N25BT | Thermal | White/Blue
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 237.00 mm |
| Gross height (mm) | 259.00 mm |
| Gross weight | 0.855 kg |
| Gross width (mm) | 98.00 mm |
| Net weight | 0.47 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 287 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 308.00 g |
| Plastic (No PET) | 77.00 g |
| Printimistehnoloogia | Thermal |
| Producer | Brother |
| Producer product family | Desktop labelling machine with Bluetooth, Btag 12 mm |
| Producer product name | PT-N25BT |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Toote värv | White/Blue |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: brother pt-n25bt thermal whiteblue, ptn25btql1, brother, printerid





