Brother PT-P900Wc | Thermal | Label Printer | Wi-Fi
- TootjadBrother
- Mudel: PTP900WCZW1
- Saadavus: 1
-
272€
Brother PT-P900Wc | Thermal | Label Printer | Wi-Fi
| All | |
| Dupleksfunktsioonid | No |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | No |
| Gross depth (mm) | 118.00 mm |
| Gross depth master carton | 302 mm |
| Gross height (mm) | 146.00 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Gross weight | 2.68 kg |
| Gross width (mm) | 192.00 mm |
| Gross width master carton | 208 mm |
| Liides | USB, Wi-Fi |
| Muud funktsioonid | Create durable labels up to 36mm wide High speed and high resolution printing Advanced cutter with easy label peel function Add images, barcodes and frames to your labels |
| Net weight | 1.48 kg |
| Net weight master carton | 0.384 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 373 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Printimistehnoloogia | Thermal |
| Producer | Brother |
| Producer product name | PT-P900Wc |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| Tare weight master carton | 0.214 kg |
| Toote tüüp | Label Printer |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: brother pt-p900wc thermal label printer wi-fi, ptp900wczw1, brother, printerid








