Brother PTH-107BRE1 | Mono | Thermal | Label Printer | White/ Blue
- TootjadBrother
- Mudel: PTH107BRE1
- Saadavus: 5
-
26€
Brother PTH-107BRE1 | Mono | Thermal | Label Printer | White/ Blue
| All | |
| Akud kaasa arvatud | No |
| Embeeded battery | No |
| Ethernet LAN | No |
| Gross depth (mm) | 207.00 mm |
| Gross height (mm) | 59.00 mm |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Gross width (mm) | 110.00 mm |
| Meediumi tüüp | TZe tape |
| Muud funktsioonid | 3 sizes (Small, Medium, Large) |
| Net weight | 0.39 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 643 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Prindi resolutsioon (must, tavakvaliteet) | 180 DPI |
| Printimine | Mono |
| Printimistehnoloogia | Thermal |
| Producer | Brother |
| Producer product name | PTH-107BRE1 |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Toiteallikas | 6 x AAA alkaline batteries |
| Toote tüüp | Label Printer |
| Toote värv | White/ Blue |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |









