Brother RJ-430B | Monochrome | Direct thermal | Label Printer | Black
- TootjadBrother
- Mudel: RJ4250WBZ1
- Saadavus: 1
-
791€
Brother RJ-430B | Monochrome | Direct thermal | Label Printer | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 0.81 kg |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Net weight | 0.61 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 364 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Printimine | Monochrome |
| Printimistehnoloogia | Direct thermal |
| Producer | Brother |
| Producer product family | 4-inch Mobile Label and Receipt Printer with Bluetooth |
| Producer product name | RJ-430B |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Toote tüüp | Label Printer |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






