Canon MAXIFY BX110 with battery | Colour | Inkjet | Printer | Maximum ISO A-series paper size A4 | Black
- TootjadCanon
- Mudel: 7069C026
- Saadavus: 5
-
371€
Canon MAXIFY BX110 with battery | Colour | Inkjet | Printer | Maximum ISO A-series paper size A4 | Black
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 383.00 mm |
| Gross height (mm) | 304.00 mm |
| Gross weight | 4.00 kg |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A4 |
| Net weight | 3.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 49 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Canon |
| Producer product name | MAXIFY BX110 with battery |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.18 kg |
| Toote tüüp | Printer |
| Toote värv | Black |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | No |



