Epson Ecotank L18050 | Colour | Inkjet | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series paper size A3 | Black
- TootjadEpson
- Mudel: C11CK38402
- Saadavus: 5
-
816€
Epson Ecotank L18050 | Colour | Inkjet | Printer | Wi-Fi | Maximum ISO A-series paper size A3 | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 369.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 9.50 kg |
| Gross width (mm) | 523.00 mm |
| Maksimaalne ISO A-seeria paberi suurus | A3 |
| Net weight | 8.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 30 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Inkjet |
| Producer | Epson |
| Producer product family | Printer |
| Producer product name | Ecotank L18050 |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| Toote tüüp | Printer |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: epson ecotank l18050 colour inkjet printer wi-fi maximum iso a-series paper size a3 black, c11ck38402, epson, printerid


