Epson LQ-690IIN Dot Matrix Printer Epson
| All | |
| Brutokaal | 8.00 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 301.00 mm |
| Gross height (mm) | 211.00 mm |
| Gross width (mm) | 480.00 mm |
| Netokaal | 6.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 28 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Taara kaal (kg) | 1.20 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
Sildid: epson lq-690iin dot matrix printer epson, c11cj82403, epson, printerid








