Epson SureColor G6000 bundeled with Fiery Digital Factory Epson Production Edition | Colour | Ink-jet | Printer | Grey
- TootjadEpson
- Mudel: C11CL77301A1
- Saadavus: 1
-
12 942€
Epson SureColor G6000 bundeled with Fiery Digital Factory Epson Production Edition | Colour | Ink-jet | Printer | Grey
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 800.00 mm |
| Gross height (mm) | 1200.00 mm |
| Gross weight | 134.00 kg |
| Gross width (mm) | 1700.00 mm |
| Net weight | 129.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Printimine | Colour |
| Printimistehnoloogia | Ink-jet |
| Producer | Epson |
| Producer product name | SureColor G6000 bundeled with Fiery Digital Factory Epson Production Edition |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| Toote tüüp | Printer |
| Toote värv | Grey |
| Volume (m3) | 1.63 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




